3000 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA!

Garanti ve İade

Garanti ve İade Şartları

 

 

Almış olduğunuz ürünü tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile  ARAS KARGO vasıtasıyla iade edebilirsiniz. Aras Kargo dışında bir kargo firması ile iade edilen ürünler teslim alınmayacaktır. Ürünü mutlaka, ürün faturası ile birlikte iade ediniz. Faturası ibraz edilmeyen iadeler kabul edilmeyecektir.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

 

Kullanılmış, tahrip edilmiş vs. şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. 

 

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

 

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün bize ulaştığı andan ödeme yönteminize göre 1-4 hafta içerisinde ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 1-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır. 

 

Üründe ve ambalajında herhangi bir bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. 

 

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti tarafımızca ödenecektir.

 

Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

 

 

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup firmamızın garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşmaktadır. Teslimat anında üründe herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna iade ediniz.

Sipariş iptalleriniz için aynı gün içerisinde 0 532 346 12 00 numaralı telefondan ya da info@alikemalbey.com adresinden işlem yaptırabilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ürünlerin sipariş iptali yapılamamaktadır.